Czy można uruchomić stronę WWW w czasie krótszym niż 3 minuty?

  2009-10-18

          W zależności od narzędzi jakimi dysponujemy, ich dynamiki, prostoty i szybkości obsługi a także naszej determinacji, na uruchomienie strony internetowej dla naszej firmy możemy poświęcić od kilku minut do kilku dni.
          Nie mówimy tutaj oczywiście o samym zredagowaniu treści strony, a więc opracowaniu jakie zakładki menu mają się na niej znaleźć i jakie informacje w nich przedstawimy. Jest to rola marketingu i osób zajmujących się PR i na to zadanie należy poświęcić na spokojnie tyle czasu, ile tylko potrzebujemy. Naszym zadaniem jest skupić się na tym aby przygotowane informacje opublikować w Internecie na stronie WWW, której zadaniem będzie dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów naszej firmy.

          Żeby uruchomić stronę internetową w tradycyjny sposób potrzebujemy trzech rzeczy: domeny WWW, miejsca na serwerze i oczywiście samej strony WWW.
          Najważniejszą z nich jest domena WWW, która będzie identyfikowała naszą firmę i naszą stronę w sieci. Musimy także  zainwestować w serwer WWW, na którym zainstalujemy naszą stronę WWW. Jeżeli jeszcze nie posiadamy własnej strony, poprosimy naszego webmastera żeby ją dla nas przygotował lub zamówimy jej wykonanie u zewnętrznego dostawcy, czyli np. w agencji interaktywnej. Nie ma potrzeby opisywania, że cały proces łącznie z projektem strony, instalacją na serwerze a następnie integracją z treścią wymaga sporo czasu i pieniędzy.

          A co, gdyby istniała możliwość podłączenia naszej domeny WWW we wskazane miejsce w sieci  tak aby niemalże natychmiast móc cieszyć się w pełni funkcjonalną, zoptymalizowaną stroną WWW?  Oczywiście taka możliwość istnieje i jest już dostępna w Internecie.

  W krótkiej prezentacji pokażemy jak uruchomić własną stronę WWW dzięki mySitePro w czasie krótszym niż 3 minuty.

   

   

          Jest jeszcze jedna rzecz, na którą wiele firm nie zwraca uwagi, a mianowicie optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki takiej optymalizacji strona naszej firmy pozycjonuje się lepiej lub gorzej  w Internecie a wyniki wyszukiwania są bardziej lub mniej zachęcające dla klientów aby w nie kliknąć. System mySitePro posiada kod strony zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych. Oczywiście to jaką nazwę i treść strony ustawi użytkownik zależy tylko od niego.


  Music in video: Mellow by mactonite

  Attribution (3.0) Creative Commons License

  Tytuł artykułu: Czy można uruchomić stronę WWW w czasie krótszym niż 3 minuty?

  Data dodania: 2009-10-18

  Artykuł przeglądano: 2981 razy

  Ocena artykułu: 4.50 (oceniających: 2)

       

  (klikając odpowiednią gwiazdkę oceń artykuł w skali od 1 do 5)

  Twoja ocena

  Dziękujemy za Twoją ocenę.

  Komentarzy do artykułu: 0


  Brak komentarzy do artykułu...
  keyImg
  Dziękujemy za dodanie komentarza do artykułu
  Aby obejrzeć komentarze, przejdź do zakładki Komentarze.

  Uwaga: Podany kod obrazka jest nieprawidłowy!

  Sprawdź kod obrazka i wprowadź go ponownie.
  Uwaga: Nie wszystkie pola formularza zostały wypełnione!

  Wypełnij poprawnie wszystkie pola formularza.
  loader
  Copyright 2007-2017 by www.infoweb.pl :: projektownie stron WWW i pozycjonowanie stron WWW
  Strona utworzona w mySitePro :: www.mysitepro.pl