O systemie mySitePro

  Profesjonalne strony WWW z panelem do zarządzania treścią

  System mySitePro umożliwia tworzenie i zarządzanie internetowymi stronami WWW w łatwy, wygodny i szybki sposób. Oferujemy rozliczenie za strony WWW w modelu abonamentowym dzięki czemu możesz przetestować wybrane funkcjonalności i na przestrzeni czasu określić czy są one dla ciebie satysfakcjonujące. Nie musisz ponosić jednorazowo kosztów rzędu kilku tysięcy za stronę WWW nie mając pewności że spełni ona Twoje oczekiwania.

   

  Możemy uruchomić dla Ciebie prostą stronę wizytówkową Twojej firmy lub stronę z bardziej rozbudowaną funkcjonalnością - sprawdź z jakich modułów możesz skorzystać na swojej stronie. Oferujemy kilkadziesiąt szablonów graficznych do wyboru.

   

  Gotowe strony WWW od ręki - wybierz gotową stronę dla siebie.

  Jeżeli szukasz gotowego rozwiązania, zobacz gotowe strony WWW i zarezerwuj stronę dla siebie.

   

  Strona WWW łatwo i szybko

  Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, utworzymy dla Ciebie konto do strony z adresem w obrębie domeny mysitepro.pl (np.; firma.mysitepro.pl) i wyślemy do Ciebie dane dostępowe do panelu administracyjnego; możesz również podpiąć do konta swoją domenę. Oferujemy pomoc przy wprowadzeniu informacji na stronę (do 6 podstron).


  http://www.mysitepro.pl/files/1/graphics/mysite_screen_003.jpg

   

  System CMS na miarę Twoich potrzeb

  Do zarządzania stronami WWW służy rozbudowany a zarazem prosty w obsłudze CMS. System zarządzania strukturą i treścią stron oparty jest o najnowsze rozwiązania dzięki czemu zarządzanie stroną z mySitePro jest łatwe i przyjemne.

  Dynamiczne elementy javascript i rozwiązania ajaxo-we przyspieszają pracę i czynią ją bardziej intuicyjną. Np. aby zmienić kolejność elementów menu, czy kolejność wyświetlania zdjęć wystarczy przeciągnąć i upuścić element. Aby włączyć lub wyłączyć widoczność pozycji menu, zdjęcia czy produktu wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę. Zmiany zostaną zapisane bez przeładowania strony.

   

  Elastyczna struktura strony

  mySitePro umożliwia elastyczne tworzenie struktury strony WWW i wybór typów podstron w zależności od potrzeb użytkownika. Użytkownik może dowolnie kreować menu górne poziome i boczne pionowe na swojej stronie.

   

  Jeżeli jesteś zainteresowany nasza ofertą, napisz do nas.

  Copyright 2007-2018 by www.infoweb.pl :: projektownie stron WWW i pozycjonowanie stron WWW
  Strona utworzona w mySitePro :: www.mysitepro.pl