O systemie mySitePro

  Profesjonalne strony WWW za darmo!
  System mySitePro, to
  jeden z najlepszych na rynku systemów CMS umożliwiający tworzenie i zarządzanie internetowymi stronami WWW w łatwy, wygodny i szybki sposób. Kilkadziesiąt szablonów graficznych do wyboru.
  Strony w systemie mySitePro są bezpłatne. Opłata jedynie za utrzymanie strony na serwerze.

  Gotowe strony WWW od ręki
  Jeżeli szukasz gotowego rozwiązania, zobacz gotowe strony WWW i zarezerwuj stronę dla siebie.


  Własna strona WWW łatwo i szybko
  Aby uruchomić własną witrynę czy serwis na mySitePro wystarczy założyć konto i podpiąć do systemu swoją domenę lub wybrać domenę z końcówką mysitepro.pl. Kiedy domena jest już podpięta wystarczy zalogować się w panelu administracyjnym by zarządzać treścią strony internetowej.

  Podczas zakładania konta użytkownik może wybrać, z jakich dostępnych modułów mySitePro chce korzystać.


  http://www.mysitepro.pl/files/1/graphics/mysite_screen_003.jpg

   

  System CMS na miarę Twoich potrzeb
  Do zarządzania stronami WWW służy rozbudowany a zarazem prosty w obsłudze CMS. System zarządzania strukturą i treścią stron oparty jest o najnowsze rozwiązania dzięki czemu praca z mySitePro jest łatwa i przyjemna.

  Dynamiczne elementy javascript i rozwiązania ajaxo-we przyspieszają pracę i czynią ją bardziej intuicyjną. Np. aby zmienić kolejność elementów menu, czy kolejność wyświetlania zdjęć wystarczy przeciągnąć i upuścić element. Aby włączyć lub wyłączyć widoczność pozycji menu, zdjęcia czy produktu wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę. Zmiany zostaną zapisane bez przeładowania strony.

  Elastyczna struktura strony

  mySitePro umożliwia elastyczne tworzenie struktury strony WWW i wybór typów podstron w zależności od potrzeb użytkownika. Użytkownik może dowolnie kreować menu górne poziome i boczne pionowe na swojej stronie.

  Copyright 2007-2017 by www.infoweb.pl :: projektownie stron WWW i pozycjonowanie stron WWW
  Strona utworzona w mySitePro :: www.mysitepro.pl